1 2 3 4 5 6

OTOBÜS REKLAMLARI
 
Şehrin en büyük hareketli Açıkhava reklam alanlarıdır.
Açıkhava da önemli mecralardan biri olan otobüs reklamları; Büyük reklam alanları ile sürekli hareket halinde olmaları, uzun hatlarda seyir etmeleri ve şehir ulaşımında önemli bir yere sahip olmaları otobüs reklamlarının geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Otobüs reklamları; Halka ulaşmanın hem en hızlı, hem de en ekonomik Açıkhava mobil mecralarından biridir.
Adana’da verilen YÖNETİM kararlarına göre otobüs reklamları tam kaplama, şerit kaplama, iki yan şerit kaplama ya da superback kaplama olarak uygulanabilmektedir. Belediye yönetmelikleri ve İçişleri Bakanlığı Ticari Araçlarda Reklam Bulundurulması Hakkında yönetmelik kurallarına uygun olarak yapılmaktadır
Otobüs reklamlarında araçlar belediyeye ait olup işletmesi belediye tarafından yapılabildiği gibi kimi ilde halk otobüsleri yani bireylere ait araçlarda mevcuttur, her iki tür işletim sisteminde de gerekli izin ve belgeler alınıp reklam uygulaması gerçekleşmektedir. Belediye bünyesinde işletilen araçların izin belgesi belediyenin iznine tabidir. Adana Büyükşehir Belediyesi Ticari Araçlarda Reklam Bulundurma yetkimiz ile hizmetinizdeyiz…
 
ADONİS OTOBÜS REKLAM AVANTAJLARI
 
Her yerdedir; Otobüs Reklamları Doğusundan, Batısına, Güneyinden Kuzeyine tüm Adana’da geniş bir lokasyon ağı sunar.
Algılanır; Büyük ebatları ile reklam mesajlarının yakından ve uzaktan kolaylıkla algılanmasına
Esnektir; durak seçim özgürlüğü müşteriye ait olduğundan, reklam vereni hedef alanı dışına sürüklemez.
Butiktir; Her bir araç farklı tasarımlarla giydirilebilir, aynı kuruma bağlı farklı markalar içinde kullanım özgürlüğü sağlar.
Yakındır; Sadece dışarıdan değil, mecrayı aktif kullanan milyonlarca yolcu ile yakın temas sağlar.
Mekanda, Sürede, Adette Esneklik; Reklam süresi, hedeflenen bölge, araç adeti gibi detayların reklam veren firma tarafından belirlenmesine olanak sağlar.
Sınırlamaz; Minimum 15 gün Maksimum 12 ay reklam yapma imkanı sağlar.
Anahtar Teslim Çözümler; Hizmetimiz anahtar teslim olup marka artı bir iş yükü getirmez.
Hesaplıdır; Metre kare ve süreç bakımından hesaplandığında, diğer tüm açık hava
mecralarından daha ekonomiktir.
Hareketlidir; Sabit reklam alanlarına oranla, sürekli hareket halinde olmaları, uzun
hatlarda seyir etmeleri reklamın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır.

UYGULAMA ve TEKNİK BİLGİLER

Adana’da otobüs marka ve modelleri değişim göstermektedir, otobüs uzunlukları 7,8,9 m arasında olabildiği gibi bazı illerde otobüsler 12 m uzunluğunda büyük araçlar olabilmektedir. Belediye ve Halk otobüslerinde istenilen dönemlerde kiralama yapılabildiği gibi, minimum 1 araç olarak da uygulamalar yapılabilmektedir.

Otobüs Reklamlarında otobüs iç mekanlarında bulunan panolar, bus handle ( tutamaç), lcd ekranlar da reklam verenlere alternatif mecra olarak sunulmaktadır.
Otobüs Reklamlarınız tasarı onayından maksimum 10 gün sonra başlar. Yetkili kurumlardan izin belgelerinin alınması, tasarımın onaylanması, baskıların ve uygulamaların yapılması, uygulama sonrası tüm araçların fotoğraflanıp rapor oluşturulması ve reklam veren firmaya sunulması, kampanya süresi boyunca bakım ve onarımlarını yapımı ve raporlanması gibi tüm hizmetleri bünyemizde yapılandırırız.
Teknik Özellikler: Otobüs Reklamlarında kullanılan Folyonun özelliği 3M dış mekan folyodur. Cam alanlara cam grafiği folyosu owv (One Way Vision) kullanılmaktadır. Dijital print baskı 1 sene garantilidir

otobüs reklamları,dolmuş reklamları,outdoor reklamlar,araç giydirme, monitör reklamları,tutamaç reklamları,iç afişleme,